Špičkový internet pro každého až 350Mb/s za 350,- Kč měsíčně

Rychlé a kvalitní připojení i servis

Užijte si spolehlivé, rychlé a neomezené připojení k internetu v naší optické nebo bezdrátové síti. Využijte naší nabídky a pořiďte si kvalitní připojení za 350,- Kč měsíčně.

Na Vaší spokojenosti nám záleží. S připojením od nás získáte kromě kvalitních služeb také osobní přístup, příjemné a profesionální jednání a rychlý odborný servis.

Naše služby jsou dostupné v oblasti severního Plzeňska a v Plzni v komplexu bytových domů v Květné ulici a pro firemní zákazníky také na Borských polích. Máte-li zájem o naše služby mimo oblast aktuálního pokrytí, prosíme kontaktujte nás.

Se službami Premium Basic nebo Premium Family získáte také bezplatné zřízení přípojky a výkonný WiFi router za zvýhodněnou cenu. 📶

mapa pokrytí Objednat službu

Informace ke službám a pokrytí Užitečné informace k našim službám připojení k internetu

Bezplatná předinstalační prohlídka Před vlastní montáží technologie u zákazníka vždy provádíme bezplatnou předinstalační prohlídku, abychom mohli garantovat perfektní kvalitu připojení do internetu.

Bonusy pro vás Nabídka pro stávající i nové zákazníky - využijte bonusů z našeho Bonusového programu a plaťte méně! Například můžete získat 2 měsíce služby zdarma při odchodu od stávajícího poskytovatele, pořídit další připojení s výraznou se slevou nebo uplatnit slevu pro seniory a ZTP.

Kvalitní servis a podpora Našich zákazníků si velice vážíme a zajišťujeme pro ně službu servisu a technické podpory. V případě výskytu problémů zajistíme výjezd technika na místo připojení (v pracovních dnech v den nahlášení problému) a odborné a rychlé provedení servisního zásahu.

Pokryté obce Na severním Plzeňsku pokrýváme obce Kralovice, Kaznějov, Rybnice, Plasy, Kožlany, Manětín, Žlutice, Žihle, Nečtiny, Bezvěrov, Hadačka, Výrov, Vysoká Libyně, Sedlec, Bílov, Hvozd, Nebřeziny, Pláně, Štichovice, Dražeň, Babiná, Obora, Dobříč, Koryta, Jarov, Dřevec, Buček, Břežany, Hedčany, Hodyně, Horní Hradiště a další. V Plzni pak pokrýváme bytové domy v Květné ulici a Borská pole.

Technické parametry a domácí WiFi

  • Sdílené, neomezené připojení k síti internet prostřednictvím optické nebo bezdrátové sítě.
  • V bytových domech je koncovým zařízením WiFi router, v rodinných domech ethernetový port klientské antény na injektoru PoE.
  • Rychlosti přijímaných dat jsou rychlostmi maximálně dosažitelnými na rozhraní ethernet koncového zařízení.

Mapa pokrytí Nejste si jisti, zda je ve Vaší obci pokrytí? Rádi byste připojení mimo tuto oblast? Kontaktujte nás