Jak postupovat při spuštění služby Sledování TV

Registrace a spuštění

Službu si můžete vyzkoušet zcela nezávazně a zdarma na 14 dní, programová nabídka je omezena na balíček START. Podmínkou ke spuštění služby je registrace u společnosti Sledovani.TV, která je poskytovatelem této služby.

Klikněte zde a registrujte se u společnosti Sledovani TV

Pozor, registraci je nutné provést z našeho internetového připojení - na registračním formuláři Sledovani.TV bude zobrazena informace o tom, že se nacházíte v partnerské síti Diadema Internet.

Zkušební doba a objedávka služby

Jestliže se kdykoli během zkušebních 14ti dní rozhodnete, že budete službu nadále využívat, je potřeba nám tuto skutečnost sdělit a my Vás přepneme do placeného, neomezeného režimu. Jinak po uplynutí 14ti denní zkušební doby se služba automaticky ukončí.

Co znamená placený, neomezený režim

Nám platíte jen paušál za balíček START (v ceně balíčku START je kromě TV kanálů také služba zpětného přehrávání až 7 dní, nahrávky 50 hodin a licence pro 1x set-top box nebo 1x Smart TV). Následně si dle vlastního výběru můžete přímo na portálu Sledovani.TV dokupovat další programové balíčky (Děti, Sport, Dokumenty, atd.) nebo služby (např. sledování na více TV) prostřednictvím portálu SledováníTV v sekci „Obchod“.

Na čem můžete Sledování TV sledovat

1. SMART TV; je potřeba nainstalovat aplikaci SledováníTV, do které se přihlásíte jménem a heslem dle registrace, seznam podporovaných značek najdete zde.
2. Set-top boxu; Set-top box lze objednat u nás, včetně instalace. K oživení set-top boxu je potřeba PIN, který Vám vygenerujeme.
3. Mobilních zařízení (telefon, tablet) se systémem Android nebo iOS prostřednictvím aplikace SledováníTV.
4. PC ve webovém prohlížeči po přihlášení do portálu SledováníTV.

Pro službu platí naše Všeobecné podmínky poskytování telekomunikačních služeb.
Dokumenty a smluvní podmínky společnosti sledovanitv.cz s.r.o, provozovatele služby Sledování.TV naleznete zde.