Optický internet bez kompromisů až 1 000 Mb/s od 349,- Kč měsíčně

Nejrychlejší připojení k internetu po optickém kabelu

Užijte si nejlepsí dostupné pevné připojení k internetu bez limitů v naší optické síti. Využijte naší nabídky a pořiďte si ultra rychlé připojení za skvělou cenu.

Na Vaší spokojenosti nám záleží - s připojením od nás získáte kromě kvalitních služeb také osobní přístup, přátelské a profesionální jednání a rychlý odborný servis.

Pro informaci o aktuálním pokrytí optickou síti a dostupnosti jednotlivých tarifů na konkrétní adrese nás prosím kontaktujte.

Se službami Premium můžete získat zřízení bezplatné zřízení přípojky, zřízení přípojky za zvýhodněné ceny a výkonné WiFi routery za zvýhodněné ceny. 📶

mapa pokrytí Objednat službu

Informace ke službám a pokrytí Užitečné informace k našim službám připojení k internetu

Bezplatná předinstalační prohlídka Před vlastní montáží technologie u zákazníka vždy provádíme bezplatnou předinstalační prohlídku, abychom mohli garantovat perfektní kvalitu připojení do internetu.

Bonusy pro vás Nabídka pro stávající i nové zákazníky - využijte bonusů z našeho Bonusového programu a plaťte méně! Například můžete získat 2 měsíce služby zdarma při odchodu od stávajícího poskytovatele, pořídit další připojení s výraznou se slevou nebo uplatnit slevu pro seniory a ZTP.

Kvalitní servis a podpora Našich zákazníků si velice vážíme a zajišťujeme pro ně službu servisu a technické podpory. V případě výskytu problémů zajistíme výjezd technika na místo připojení (v pracovních dnech v den nahlášení problému) a odborné a rychlé provedení servisního zásahu.

Pokryté obce Na severním Plzeňsku pokrýváme obce Kralovice, Kaznějov, Rybnice, Plasy, Kožlany, Manětín, Žlutice, Žihle, Nečtiny, Bezvěrov, Hadačka, Výrov, Vysoká Libyně, Sedlec, Bílov, Hvozd, Nebřeziny, Pláně, Štichovice, Dražeň, Babiná, Obora, Dobříč, Koryta, Jarov, Dřevec, Buček, Břežany, Hedčany, Hodyně, Horní Hradiště a další. V Plzni pak pokrýváme bytové domy v Květné ulici a Borská pole.

Technické parametry a domácí WiFi

  • Sdílené, neomezené připojení k síti internet prostřednictvím optické nebo bezdrátové sítě.
  • V bytových domech je koncovým zařízením WiFi router, v rodinných domech ethernetový port klientské antény na injektoru PoE.
  • Rychlosti přijímaných dat jsou rychlostmi maximálně dosažitelnými na rozhraní ethernet koncového zařízení.

Mapa pokrytí Nejste si jisti, zda je ve Vaší obci pokrytí? Rádi byste připojení mimo tuto oblast? Kontaktujte nás